Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων – τηλέφωνα και mail

Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων

5ου Δημοτικού Σχολείου  Μετ/σης

Τηλ.:    2102840210 – 2102847946

Κιν.      6948258862

Mail: syllogosgoneon5dimmetamorfosis@gmail.com

Μεταμόρφωση  29/09/2021

Αξιότιμοι Κύριοι,

Σκοπός της παρούσας επιστολής είναι να σας ενημερώσουμε σχετικά με τη  σύνθεση του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του συλλόγου γονέων του 5ου Δημοτικού Σχολείου Μεταμόρφωσης, όπως αυτή προέκυψε από τις εκλογές που διεξήχθησαν την Τετάρτη 24 Σεπτεμβρίου Νοεμβρίου 2021.

Προκειμένου να υπάρχει συνεχής επικοινωνία και συνεργασία με το νέο Δ.Σ. σας υποβάλλουμε τα στοιχεία των μελών του συμβουλίου όπως παρακάτω:

1.    ΠΡΟΕΔΡΟΣ:                                                Κωνσταντάτου – Τσιτσιβού Ιωάννα

τηλέφωνο επικοινωνίας: 6948258862, email: i.tsitsivou@gmail.com

2.    ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:                                        Αμπαζή – Νικολακάκη Θεώνη

3.    ΕΙΔΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:                               Χατζή – Σωτηροπούλου Κωνσταντίνα

τηλέφωνο επικοινωνίας: 6908806405, email: konstotirop9@gmail.com

4.    ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:         Σκηνιώτη – Νάκου Δέσποινα

5.    ΤΑΜΙΑΣ:                                                        Πούγια – Χρυσανθοπούλου Ελευθερία – Ζωή

6.    ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΤΑΜΙΑΣ:                     Γόντικα Μαριαλένα

7.    ΜΕΛΟΣ:                                                         Δαλάκος Θεόφιλος

Είμαστε στην διάθεσή σας για οποιοδήποτε θέμα και ελπίζουμε στην καλύτερη συνεργασία μας.

Με εκτίμηση,

Το Δ.Σ.